Květinové obrazy

Výběr rostlin sladíme s Vašimi požadavky nebo jej můžete svěřit přímo nám.

Živé květinové obrazy jsou jedinečným elegantním doplňkem interiéru, který kombinuje umění s živými rostlinami. Tyto "umělecké" skvosty spojují estetiku s přírodní krásou živých rostlin a přinášejí do prostoru živou a proměnlivou atmosféru. Živé květinové obrazy jsou stále populárnější a jsou využívány jak v interiérech, tak v exteriérech.

Tvorba živých květinových obrazů vyžaduje přesnost a kreativitu. 
Základem je rám nebo podklad, který slouží jako nosič pro rostliny. Umíme navrhnout individuální rámy z různých materiálů ladících k interiéru, doplnit vkusné osvětlení, nainstalovat automatickou závlahu. 

Následuje příprava pěstebního systému se speciálním substrátem, rozmístění a výsadba rostlin, které jsou pro živý obraz vhodné. 

Správná péče je klíčová pro udržení květinových obrazů v optimálním stavu. Jsou důležité pravidelné kontroly a případné odstraňování suchých nebo odumřelých částí rostlin.

Živé květinové obrazy přinášejí do prostoru řadu výhod. Kromě estetického aspektu a unikátního vzhledu přinášejí i zeleň a jsou přínosem pro čistější vzduch. Přispívají k lepšímu prostředí pro život doma i v práci.

Pokud hledáte originální a živé umělecké dílo, květinové obrazy jsou skvělou volbou.

Potřebujete více informací?
Napište nám...