Vertikální zahrady

Zelené fasády

Obrovský potenciál mají zejména v zastavěných městech, kde není možné vysazovat vegetaci v ulicích, v parcích a dalších horizontálních plochách. Rostliny na fasády používáme v různých podobách – od jednoduchých popínavých rostlin, přes systémy z lanek a nerezových sítí až po celoplošné pěstební systémy.

Květinové stěny

Přináší do interiéru svěžest, lepší mikroklima i pozitivní energii pro lidskou psychiku. Je to dáno i množstvím rostlin ve stěně, okolo 30 rostlin na 1 m2 – takový počet rostlin v květináčích na parapetu jen těžko uvidíte! Květinové stěny nemusí být napojené na přívod vody ani na kanalizaci, nezbytná je pouze přípojka elektřiny pro automatickou závlahu a umělé osvětlení. Náš servis Vám zaručí, že stěna bude po letech stejně krásná jako první den.

Živé paravány

Nový prvek pro členění interiérů – open space kanceláře dostanou jiný život a lidé se budou těšit do práce. Mobilní zástěna plná živých rostlin s automatickou zálivkou a vlastním osvětlením se pouze připojí do elektrické zásuvky. Jednostranné nebo oboustranné řešení přesně podle Vašich potřeb.

Květinové obrazy

Elegantní a především živý doplněk interiéru – mění svoji podobu po celý rok. Ozdoba každého prostoru. Umíme navrhnout individuální rámy z různých materiálů ladících k interiéru, doplnit vkusné osvětlení, nainstalovat automatickou závlahu. Výběr rostlin sladíme s Vašimi požadavky nebo jej můžete svěřit přímo nám.